м. Львів, вул. Котлярська,18
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота

Відпочинок в місті

Тури з відвідуванням найбільших міст світу - одна з дуже поширених різновидів туризму, популярність якої не знижується з року в рік. Змінюються хіба що напрямки. Так, все більшого розвитку набуває туризм з відвідуванням міст Азії, хоча найбільші міста Європи досі впевнено тримають пальму першості.

Плануючи тури в міста Європи, найчастіше туристи роблять вибір на користь таких країн, як Італія, Франція, Іспанія, Чехія та Англія, Угорщина і Австрія. Тури в міста Європи хороші перш за все тим, що Ви можете познайомитися з величезною кількістю найбільших архітектурних споруд цих країн, кращими в світі музеями, динамікою і стилем життя найрозвиненіших світових мегаполісів.

Тури в міста Азії відкриють перед Вами двері в чарівну і глибоку культуру цих країн, дозволять дізнатися її з різних сторін, починаючи з пам'ятників архітектури, закінчуючи незвичайної кухнею. Говорячи про найбільш цікавих містах Азії, найчастіше згадують столицю Таїланду - Бангкок, китайські Пекін, Гуанчжоу, Гонконг, головне місто Туреччини - Стамбул.Новости 1 - 20 из 32
Начало | Пред. | 1 2 | След. | Конец