м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота

Про країну

Украї́на  — держава, розташована в Центрально-Східній Європі, у південно-західній частині Східноєвропейської рівнини. Площа становить 603 628 км². Найбільша за площею країна з тих, чия територія повністю лежить у Європі, друга в європейській частині світу, якщо враховувати Росію. Межує з Білоруссю на півночі, Польщею, Словаччиною та Угорщиною — на заході, Румунією та Молдовою — на південному заході, Росією на сході і північному сході. На півдні і південному сході омивається Чорним і Азовським морями.

Коротка довідка

Різноманітні споруди з давніх часів можна знайти майже в кожному куточку України. Про деякі ми знаємо, давно або недавно, в деяких нам навіть пощастило побувати. А є й ті, про які ми чули, але не так часто можемо бачити - вони немов ховаються від людського нескромного погляду. 
Ми підготували для вас підбірку екскурсійних турів найнезвичнішими селами та місцями України, в яких Ви можете відпочити тілом та душею, наповнитись неповторним колоритом та силою.
Більшість турів наші менеджери з ТА "Поїхали з нами"  відвідали самостійно, тому ми розкажемо Вам всі деталі і підберемо найкраще!
Новости 1 - 20 из 31
Начало | Пред. | 1 2 | След. | Конец