м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота

Про країну

У Туреччині є все, що потрібно туристу: готелі на будь-який смак - від розкішних до економічних, пляжі всіх видів, сприятливий клімат, першокласний сервіс, відомі всьому світу пам'ятки і, звичайно, така улюблена росіянами система All Inclusive, що рятує від зайвих витрат і клопоту . Відсутність візових формальностей істотно спрощує вибір туру.

Коротка довідка

Мала Азія - один з перших осередків світової цивілізації і культури. Змінюючи один одного, різні народи - вихідці з Європи і Азії - населяли цю землю: хетти і кімеллійци, фрігійці і лідійці, греки і римляни, Сельчук і османи. Кожна цивілізація залишила свій слід в історії і традиції країни. У 1923 році була проголошена Турецька Республіка зі столицею в Анкарі. Економічні та політичні реформи повністю змінили вигляд країни, перетворивши Туреччину в світське демократичну державу.
Наша команда досвічених менеджерів з ТА "Поїхали з нами"  щороку відвідують інфотури і більшість готелів, що ми пропонуємо, бачили на власні очі. Вильоти зі Львова і Києва, телефонуйте і ми обиремо найкраще!Новости 1 - 20 из 42
Начало | Пред. | 1 2 3 | След. | Конец