м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота

Про країну

Вже після першого візиту до Польщі Ви зрозумієте, що ця країна ідеально підходить для того, хто хоче виїхати жити за кордон, але при цьому відчувати себе по-домашньому комфортно. Країна, розташована в східній частині Європи, привертає своєю гостинністю, дивовижним архітектурним калейдоскопом, смачною кухнею і, звичайно ж, морем і горами. Польща прекрасно підійде для любителів екстремального відпочинку, а також для тих, кому не вистачає приємного і умиротворено часу в затишних, по-європейськи крихітних кафешках. 

Коротка довідка

Польща відома як центр міжнародного туризму. Світовими курортами і центрами культурної спадщини є Сопот, Зелена-Ґура, Бельсько-Бяла, Краків, Варшава, Ґданськ. Історично пов’язана із західноєвропейською культурою, Польща – країна своєрідна і екзотична.
Крупні міста межують з мальовничими глухими місцями; тут є піщані пляжі і лісові озера, високогірні турбази і комфортабельні курорти. Польща пишається своїми численними історичними визначними пам’ятками і пам’ятниками. Не меншою мірою туристів привертає різноманітність культурних заходів, що нерідко користуються визнанням і популярністю в світі, міжнародний конкурс піаністів, що наприклад проводиться у Варшаві, імені Шопена або фестиваль сучасної музики "Варшавська осінь".