м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота


Про країну

Ще півстоліття тому на місці цієї казкової країни простягалася безмежна пустеля, а вже сьогодні Об'єднані Арабські Емірати - це символ розкоші і високих технологій. Піщані дюни перетворилися в пальмові гаї, галасливі базари - в бутики, на зміну верблюдам прийшли дорогі автомобілі, а в прибережній зоні виникли райські острови з білосніжними пляжами і елітними готелями. І все ж, незважаючи на сучасний ритм життя, Емірати наскрізь просякнуті східною екзотикою. Це казки «Тисячі і однієї  ночі», втілені в реальність, де знайдеться місце і шейхам, і гостям з далеких північних країн.

Коротка довідка

Історія ОАЕ як держави порівняно коротка і веде свій відлік з 1971 року, коли еміри шести еміратів - Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аджман, Умм-аль-Кувейн і Фуджейра -  прийняли рішення про створення нової держави. Перший же чоловік з'явився на цій землі 7 000 років тому. 

На історичний розвиток персидської затоки робило свій вплив, перш за все,розташування на перетині торгових шляхів з Середземномор'я до Індії. Ще за життя пророка Мухаммеда сюди прийшов Іслам. Пізніше він чинив серйозний вплив на політичні настрої місцевих шейхів і емірів, які прагнули до незалежності  від колонізаторів. У різний час країна перебувала під контролем Арабського Халіфату, Оману, Португалії і, нарешті, Британії. Криза після Другої світової війни змінився періодом розквіту, отриманням незалежності, економічним зростанням, пов'язаних з  відкриттям нафтових родовищ, і створенням єдиної держави з семи монархій-еміратів. Зараз ОАЕ - це одне з найбільш політично стабільних і благополучних держав світу. Адже всього 50 років тому тут не було нічого, крім піску, моря і  невеликих містечок.