м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота

Про країну

Єгипет - це дуже невелика, але найзагадковіша і таємнича країна на всій земній кулі, оповита уздовж і поперек древніми легендами і загадками. Це земля фараонів, яка володіє унікальними артефактами і величними пірамідами, пам'ятниками архітектури неймовірних цивілізацій і вишуканими музеями, неймовірним безкрайніх піщаним пейзажем і розкішшю столичного Каїра. Саме в Єгипет, бажає потрапити хоча б раз в житті, кожна людина на землі, щоб доторкнутися до історії.

Коротка довідка

Головна особливість країни в тому, що клімат тут теплий і помірний, тому відпочивати можна в будь-який час року. Курортні зони Єгипту, мають у своєму розпорядженні безліччю прекрасних готелів, які зможуть підійти абсолютно кожному, і задовольнити всі бажання і примхи. А занурення в неймовірне по красі Червоне море, зробить ваш відпочинок насиченим, і яскравим, як не глянь. Країна, славиться своїми стародавніми пам'ятками, які сподобаються як любителям, так і професіоналам, хто розбирається в мистецтві..
Наша команда досвічених менеджерів з ТА "Поїхали з нами"  щороку відвідує інфотури і більшість готелів, що ми пропонуємо, бачили на власні очі. Вильоти зі Львова і Києва, телефонуйте і ми обиремо найкраще для Вас!Новости 1 - 20 из 47
Начало | Пред. | 1 2 3 | След. | Конец