м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота

Про країну

Болгарія - це перш за все прекрасні природні умови. Унікальне поєднання чистого спокійного моря, дрібного золотистого піску, широких пляжів (100-150 м), вікового лісу і лікувальних мінеральних джерел - все це чорноморське узбережжя Болгарії. Завдяки морському бризу на побержье немає виснажливої ​​спеки і акліматизація проходить непомітно. Тут прекрасні можливості для відпочинку з дітьми - дрібне море, здорове харчування, велика кількість недорогих фруктів, дитячі містечка і водні парки. Довжина болгарського узбережжя - 378 км. На відстані 100-150 м від берега море неглибоке і безпечне, піщане дно плавно зливається з пляжною смугою.

Коротка  довідка

 Болгарія -це унікальна країна, інтригуюча не тільки своїми природними багатствами, жарким кліматом, прохолодою Чорного моря, але і принадна культурним розмаїттям. Болгарський народ зберіг з найдавніших часів і до цього дня безліч традицій і звичаїв, які відображають самобутність болгарської культури. Територіальне розташування Болгарії на перетині основних транспортних магістралей визначило строкатість національного культурного колориту.
Цікаві місця:
Болгарію не дарма називають країною контрастів, адже саме тут зібрані незвичайні місця, до яких хочеться доторкнутися і насолодитися їх красою. Скелясті гори, золоті піщані пляжі, загадкові печери, тихі дзеркальні озера, швидкі ріки і плідні рівнини - все це красиві місця Болгарії. Крім цього, місця відпочинку в Болгарії приваблюють туристів з усіх куточків земної кулі і численними мінеральними джерелами, унікальним кліматом і бальнеологічними курортами: Хісар, Санданські, Велінград і Девін.