м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
 • Подорожі країнами
  Подорожі країнами (177)

  Ні для кого не секрет, що більшість людей хоча б раз у житті покидали межі свого рідного міста і подорожували. Хтось з рюкзаком за плечима підкорює Еверест, хтось хоче повалятися на пляжі в Туреччині, а хтось хоче насолодитися архітектурою в Чехії. Кожен вибирає те, що йому до смаку.

  Проживаючи несподівані, незаплановані ситуації в подорожах, ми вчимося швидкому реагуванню, адаптації, креативності, неординарності, набуваємо нові навички спілкування. Регулярні подорожі дають людині відчуття щастя, підживлюють новими емоціями. Вони відкривають можливості для нових знайомств. Хтось знаходить в іншій країні однодумців по захопленням, а хтось і свою другу половинку. Так чи інакше, будь-яка подорож розкриває нові грані нас самих.

  Наша команда "Поїхали з нами" Львів - підготувала список країн, які зможуть подарувати Вам яскраві враження.
  Залишається тільки визначитися з тим, куди поїхати. Або полетіти. :)

 • Відпочинок за інтересами
  Відпочинок за інтересами (144)

  Нерідко перед тим, як поїхати куди-небудь відпочити, в голові ми прокручуємо майбутнє подорож, смакуючи спокій і умиротворення. Звичайно, основною метою і користю відпустки є відновлення сил, однак під час відпочинку можна отримати не тільки цей позитивний ефект.

  Адже відпустка - це щось більше, ніж просто вдало куплений тур. Відпустка - це можливість. Це два тижні іншого життя, нехай маленький, але все ж шанс вирватися з рутини, побачити, надкусити, спробувати щось, чого в житті ще не було, здійснити те, про що давно мріялося.

  Дозвольте собі втілити в життя свої бажання і йти назустріч новим пригодам