м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Новини 27.11.2018
Військовий стан. Чи вплине він на туристів? |

Останні дні розпочалась паніка туристів щодо введення військового стану на деякій території України, до нас надходить велика кількість дзвінків і запитів щодо цієї ситуації і питань з обмеження пересування туристів за кордон. Дехто прото боїться бронювати тур на найближчі дати...
Посилаючись на статтю з он лайн журналу для професійного турбізнесу Turprofi.com.ua, коментарі представнків найбільших туроператорів України, хочемо Вас трішки заспокоїти: 
Військовий режим, введений в 10 прикордонних і прибережних областях, не повинен турбувати туристів. Туроператори запевняють, що виконають всі свої зобов'язання і що ніяких проблем з поверненням грошей за тури, якщо туристи не зможуть в них відправитися через форс-мажору, не буде.
Першим про це ще вдень заявив TPG, який обіцяв виконати всі свої зобов'язання, незважаючи ні на що. В інших ТО взагалі радять про це не хвилюватися.
«Звичайно, ми будемо повертати гроші за тури, якщо їх забронювали люди, які перебувають на військовій службі, або ті, кого якраз закличуть. Якщо такі громадяни будуть змушені відмовитися від поїздки через виконання свого обов'язку, ми будемо анулювати їм тури і повертати всі гроші - нам не звикати. У 2014 році вже була така практика. До речі, тоді для поїздок треба було надавати дозвіл воєнкома свого району, довідку з військової частини. Але це не проблема », - пояснює заступник директора з правових питань Pegas Touristik Микола Слюсаревський.
У той же час він вважає, що потреби масово повертати кошти туристам не буде (військовозобов'язаних серед них не так і багато). «А права переміщатися по світу наших громадян ніхто не позбавляє. Обмеження введуть тільки щодо Росії і Придністров'я. Тому постраждати можуть ті, хто бронював вильоти з Ростова або Бєлгорода. В іншому я не бачу ніяких перешкод для туризму », - робить висновок експерт.
Відзначимо, що поки щодо воєнного стану відомо небагато. Що це таке і з чим його їдять, стане зрозуміло в процесі. Ясно тільки, що його введуть з 9:00 28 листопада в прикордонних і прибережних областях (Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та внутрішніх водах Керченської акваторії). У названих регіонах протягом 30 днів все вирішуватимуть поради оборони і військові адміністрації. А обмеження прав і свобод громадян введуть там тільки за умови сухопутної операції збройних сил РФ проти України.

Розповісти друзям::