м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Новини 11.12.2018
Раннє бронювання 2019 СТАРТУВАЛО! |

Пропозиція "Раннє бронювання" - це прекрасна можливість не тільки придбати тур за вигіднішою ціною зі знижкою на готель до 40-50%, але і отримати гарантовані місця в хороших готелях, в яких зазвичай немає місць в розпал сезону і при пізньому бронюванні чи перед вильотом. А іноді буває так, що місця в обраному готелі є, але немає авіаквитків.
Які вигоди Ви отримаєте при бронюванні турів по акції "Раннє бронювання"?

1.Економія до 40-50%. Ближче до сезону ціни на готелі шаленими темпами ідуть вгору, підвищується курс і, як наслідок, зростає вартість авіаквитків, через достатню загрузку рейсів. Але, викупивши тур ще в зимовий період, ви можете абсолютно не турбуватися про підвищення цін, адже ціна фіксується при бронюванні.

2. Ви купуєте тур саме в той готель, який вибрали. Як правило, найкращі пропозиції по готелям розбирають ще в лютому-березні. Тому, купуючи путівку безпосередньо перед поїздкою, ви ризикуєте не потрапити в готель з хорошими рейтингом.

3. Завчасне оформлення документів для відкриття візи. Деякі довідки та дозволи вимагають досить багато часу для оформлення, тому є достатньо часу для підготовки.

4. Оплата частинами по курсу оператора не так "вдарить" по Вашому гаманці.

Умови по акції "Раннє бронювання".

Бронюється тур і проводиться його повна оплата до закінчення терміну дії такої акції. У більшості випадків акції тривають до середини або кінця квітня або за 14 днів до вильоту, залежно від оператора. Терміни закінчення акції по всім готелям різні. Умови раннього бронювання можуть відрізнятися в залежності від країни. Однак досить істотні переваги є завжди. Подбавши про пакет послуг (включаючи готель, переліт і трансфер) заздалегідь, Ви стаєте власником пакета зі стабільною ціною, яка в майбутньому не зміниться, незалежно від можливого збільшення цін на номери в готелях, проїзд і т.д. . Мандрівники «з великим стажем» відмінно знають, що для того щоб добре заощадити на літньому відпочинку, найкраще продумати всі його деталі взимку.

Переваги раннього бронювання:
- фіксована ціна пакета туристичних послуг (без додаткових перерахунків і доплат);
- стовідсоткова ймовірність підтвердження дефіцитних готелів;
- прямі знижки готелів до 50%.
- продуманість рішення;
- великий вибір турів і готелів.

Наші менеджери  з офісу ТА "Поїхали з нами", вул. Котлярська, 18, що в центрі біля готелю "Львів", зрадістю підберуть для Вас найкращий варіант відпочинку! Залишайте заявку у нас на сайті!

Розповісти друзям::