м. Львів, вул. Котлярська,18
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Новини 15.11.2018
Компанія "Поїхали з нами" рада запропонувати круїзи на будь який смак |

       Компанія "Поїхали з нами "запустила в продаж круїзи популярних світових компаній. Тепер клієнти, які хочуть урізноманітнити свій відпочинок і відправитися в круїз на будь-який континент світу, можуть придбати подорож, включаючи авіапереліт до місця круїзу, страховку, візову підтримку та трансфер. 

       Круїзний лайнер - це ціле місто розваг та сервісів в форматі «все включено». Прокидаючись практично кожен день в новому місті за маршрутом круїзу, туристи можуть вибрати активний графік і відвідати різноманітні екскурсії в місці стоянки, а можуть насолоджуватися розміреним відпочинком і залишатися на кораблі, використовуючи всі його послуги і розваги. Популярний формат - приурочити круїз одному з важливих подій: дня народження, медовому місяцю, річниці весілля, а також провести в круїзі новорічні або різдвяні свята, на період яких завжди пропонуються спеціальні ціни та акції.

Якщо після цієї статті Ви вже думками в круїзі, тоді телефонуйте 063 253 00 05 або заходьте в офіс:ТА "Поїхаи з нами" м.Львів, вул. Котлярська, 18 (біля готелю "Львів") і наші менеджери Вам допоможуть втілити Ваші мрії у реальність!

Розповісти друзям::