м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Цікаві статті 23.11.2018
як вибрати напрямок для першої подорожі?
Щоб перша подорож залишила позитивні емоції на все життя і викликала нестримне бажання продовжувати свої відкриття, необхідно підготуватися і подбати, щоб все склалося вдало.
Вибір часу поїздки.
Це один з головних критеріїв, від якого варто відштовхуватися, при виборі туристичного напрямку. Велика частина туристів відправляється відпочивати влітку, але насправді це не найкращий час для подорожі, ось чому:
 По-перше, на всіх популярних курортах дуже багато народу, а боротьба за шезлонги на пляжі не сприяє приємному відпочинку, за винятком тих, хто навмисно хоче опинитися в гущі натовпу. Та й питання ціни важливе, в літній високий сезон, особливо в липні-серпні вартість турів так сильно зростає, що не кожен захоче викласти чималу суму грошей за звичайні комфортні умови розміщення, навіть не категорії люкс. До того ж у багатьох курортах України влітку досить хороша погода, що дозволяє насолоджуватися теплою порою року і відпочивати хоча б на вихідних, виїжджаючи на природу. А продовжити собі літо можна, відправившись на морський курорт в другій половині весни або на початку осені. Погода до відпочиваючих зазвичай досить прихильна, але багато що залежить від конкретного курорту, а  ціни вас приємно здивують. Взимку чимало варіантів для пляжного відпочинку - Єгипет, Емірати, Таїланд та інші екзотичні напрямки. Причому перераховані вище країни цілком доступні для українця із середнім достатком. Але якщо у вас промайнула думка відправитися туди на новорічні канікули, то це хороша ідея, погода дійсно того сприяє. Але варто охолонути якщо ви не хочете платити втридорога, оскільки бажання провести канікули в теплі виникає не тільки у вас, відповідно попит народжує пропозицію, і ціни знову спрямовуються вгору. Для екскурсійних турів все набагато простіше, в такі подорожі можна вирушати в будь-який час року, велика кількість маршрутів по європейських країнах порадує не тільки новачка, а й досвідченого мандрівника знайдеться чому здивуватися.
Склад подорожуючих.
Від того, з ким саме ви плануєте поїздку, буде залежати і тип туру, і напрямок подорожі. Романтичнf - це подорож для закоханої пари, сімейний відпочинок з маленькими дітьми, тусовочний відпочинок для гучних компаній, зимовий відпочинок на гірськолижному курорті, або екскурсійний тур для допитливих, або ж ви плануєте поїздку соло, тобто один. Необхідно враховувати потреби й інтереси всіх учасників подорожі.
Телефонуйте або заходьте до нас в офіс у Львові: вул.Котлярська, 18 (біля готелю "Львів") і ми підберемо напрямок який ідеально підійде саме Вам!
Розповісти друзям::