м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Цікаві статті 24.11.2018
в гостях у санта клауса
Вважається, що саме в Лапландії довелося народитися доброму зимовому чарівнику - Санта Клаусу. У 8-ми кілометрах від столиці Лапландії - Рованіемі (в 2-х кілометрах від міжнародного аеропорту) розташовується село-майстерня Йоулупуккі. Дістатися до місця можна на автобусі або особистому автомобілі. Туристи можуть побувати в самому селі і в резиденції Санти. Саме тут добрий чарівник готовий прийняти всіх бажаючих і вислухати їхні побажання. До речі, вхід в будинок для всіх бажаючих вільний, заплатити доведеться лише за фото. Крім того, туристи зможуть відвідати поштове відділення і при бажання відправити на свою домашню адресу справжній лист від Санти Клауса. Цікаво, що саме сюди стікаються з усього світу листи, в яких пишуть про бажаних подарунків. Працівники парку розповідають, що найчастіше на конвертах вказують адресу: Santa Klaus, 96930 Arctic Circle або просто: Фінляндія, Санта Клаусу.
"Санта Парк" в Рованіемі працює влітку і під час зимових канікул. Тут є такі розваги, як тронний зал Крижаний принцеси, які знаходяться у величезній печері з підземними залами і тунелями. В "Санта Парку" можна сфотографуватися з Йоулупуккі, прикрасити імбирне печиво в Пекарні Місіс Імбир, вивчитися на помічника Санти в Школі Ельфів. Для малюків відкрита майданчик Angry Birds, а пообідати або випити гарячого какао з булочкою пропонують в кафе в центрі парку.
У самому місті Рованіемі мандрівники зможуть відвідати музей мистецтва, лютеранську євангелічну церкву, палац Лаппо, бібліотеку і адміністративні будівлі..
Тури до Санта Клауса пропонує і наша турагенція "Поїхали з нами", гостинно запрошуємо!
Розповісти друзям::