м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Цікаві статті 25.03.2021
улюблена мережа альбатрос в хургаді, який вибрати?
White Beach Resort 5*- це сучасний готель та найновіший з Альбатросів, розташований на 1 лінії. Він ідеально підійде для сімей з маленькими дітками та пар.

Dana Beach Resort 5* - це розкішний 5-зірковий готель на 1 лінії, розташований всього в 15 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Хургади, має величезну площу понад 181 000 м ² і має надзвичайно зелену територію. До пляжу також курсує катер, що є додатковою атракцією. Ідеально для сімей з маленькими дітками, людей старшого віку та пар.

Albatros Palace 5*, побудований на площі: 72 000 м2 на 1 лінії до моря.
Без гірок, тому бальше підійде для любителів спокійного відпочинку.

Beach Albatros Resort 4* на 1 лінії, і більшість Альбатросів з 2 лінії користуються пляжем цього готелю. В 2020 році була проведена реновація ресторану, лобі і номерів.

AlbatrosJungle Aqua Park - на 2 лінії, популярний своїми водними гірками і різноманітними басейнами.

AlbatrosAqua Vista 4* на 2 лінії також має гірки і широкий спектр спортивних і громадських заходів для людей різного віку.

Aqua Blue Hrq 4*  розташований на 2 лінії. Це комплекс триповерхових будиночків, поруч із аквапарком Albatros і Aqua Vista, ви отримаєте доступ до широкого спектру розваг і зручностей.

Albatros Aqua Park з затишною атмосферою, дев'ятьма гігантськими водними гірками і красивим ландшафтом розташований прямо за курортом Beach Albatros, всього в 500 м від пляжу.

Alf Leila Wa Leila - втілює в собі типову арабську архітектуру і відтворює дух Сходу. Він розташований прямо за курортним готелем Dana Beach, всього в 900 м від пляжу, в 20 хвилинах від міжнародного аеропорту Хургади і в 25 хвилинах від центру міста.

Albatroc Citadel 5* - це готель з вишуканою архітекрурою, на 1 лінії, поруч з пристанню для яхт, розкішнийта елегантний. Його територія каскадна і має багато сходинок, тому будьте уважні при виборі готелю, якщо Ви подорожуєте з дининою до 2 років,оскільки буде не зовсім зручно з коляскою.
Розповісти друзям::