м. Львів, вул. Котлярська,18
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Цікаві статті 20.11.2018
що брати з собою в подорож?
        Перше і головне, що потрібно взяти з собою в поїздку - документи і гроші. Це найважливіше в подорож - тримайте ближче до серця. Краще мати невелику сумочку або рюкзак, який ви завжди будете носити з собою і брати в ручну поклажу при перельотах.

         Отже, що взяти з собою на відпочинок:
  • Закордонні паспорти та їх копії. Взагалі копії всіх документів майте на телефоні, флешці, в хмарному сховищі / віртуальному диску або на електронну пошту - а краще перестрахуватися і вибрати відразу кілька варіантів. Ці копії можуть знадобитися, якщо будуть втрачені оригінали
  • Роздруківки і електронні варіанти броні готелів / апартаментів
  • Роздруківки і електронні варіанти авіаквитків.
  • Роздруківки і електронні варіанти страховки. Не забудьте сертифікат про щеплення, якщо він потрібний (наприклад, в ряд африканських країн не пустять без оригіналу сертифіката про щеплення від жовтої лихоманки).
  • Банківські карти (краще мати кілька карт і рахунків різних банків). Лайфхак: тримайте гроші на рахунках, а не на картах, і за допомогою інтернет-банку переводите гроші безпосередньо перед зняттям (краще за допомогою VPN, про це скажемо трохи нижче). В цьому випадку, якщо карту украдуть, вона буде порожня, так як всі гроші будуть зберігатися на рахунку.
  • Трохи готівки. Готівка завжди повинна бути під рукою - причому саме у валюті тієї країни, де ви знаходитесь. Наприклад, під час нашої подорожі по Марокко ми двічі забували заздалегідь обміняти наявні у нас євро на місцеві дирхами, через це в потрібний момент доводилося викручуватися, щоб обміняти валюту - один раз пізно ввечері в Касабланці у вуличних міняйлів за посередництва поліцейських, другий - теж ввечері, тільки на цей раз вже в Сахарі поблизу алжирського кордону у жителів села, в якій ми повинні були переночувати.
  • Невеликого формату блокнот зі своїми записами і нотатками, ручку і олівець. Його можна використовувати для спілкування і торгу.
  • Не завадить і розмовник.
  • Скачайте на мобільний телефон або планшет програми з офлайн-картами, наприклад, OSMAnd або Maps.Me. Дізнайтеся, які ще мобільні додатки можуть бути корисні в подорож
  • Міжнародне посвідчення водія і права (довіреність), а також документи на автомобіль, "зелену карту", техпаспорт і талон техогляду і т. Д. При поїздці на власному авто.
Якщо у Вас ще залишились питання, телефонуйте, ми все підкажемо: ТА "Поїхали з нами", м. Львів, вул.Котлярська, 18
Розповісти друзям::