м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Цікаві статті 23.11.2018
новорічні канікули в європі в 2019 році
Прага, Чехія
Відмінний варіант провести новорічні канікули в Європі - відправитися в Прагу. Найкраще в Чехії побачити католицьке Різдво, адже головні заходи проходять саме в цей час, але й Новий рік зустрічають весело.
Тури Прагу на новорічні свята коштують не дуже дорого орієнтовно 100 євро на особу.
Дивіться варіанти у категорії : тури/новорічні тури 2019 від ТА "Поїхали з нами".

Рига, Латвія
У порівнянні з іншими європейськими столицями (наприклад, Лондоном або Парижем) провести свята в Ризі можна досить недорого. Є багато цікавих турів на паромі, з розважальною програмою і можливість зустріти Новий Рік на кораблі. Орієнтован ціна туру від 150 євро.

Стамбул, Турція
Відмінне місце, куди можна поїхати зустрічати Новий рік - це Стамбул, місто, де з'єднуються Європа і Азія. Адже це - найбільше місто Туреччини одине з найпопулярніших для проведення новорічних канікул. Тури в 2019 році стартують від 350 євро з авіа на 1 особу.

Лапландія, Фінляндія
Справжню зимову казку ви знайдете в Лапландії: північне сяйво, Йоулупуккі, олені, засніжений ліс. Для повного занурення радимо оселитися в готелі-голку. Новорічні канікули в 2019 році можна провести досить недорого (за європейськими мірками) а вражень на мільйон - гарантовано!

Хочете чогось іншого? Заходьте у розідл Новорічні тури на нашому сайті і обирайте, куди поїхати на Новий рік.

Розповісти друзям::