м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Цікаві статті 15.03.2019
екзотика на травневі? чому б ні!

Куди їхати за екзотикою в травні 2019 року?
За яскравими враженнями, що не привезеш зі світу «все включено», рекомендуємо такі напрямки:

✫о. Хайнань/ Китай ( "Острів південного моря"), який часто називають "Гаваї Сходу", - один з кращих курортних районів в Східній Азії.
Грандіозні ландшафтні парки і термальні джерела Гуантань і Сінлун в Долині термальних джерел, древній вулкан Ма Ань, села етнічних меншин Лі і Мяо, океанський парк "Мідл Киндом" - найбільший в Азії океанаріум з екзотичним рибами і морськими тваринами, сад тропічних рослин в Сінлун, і також десятки кілометрів прекрасних пляжів.Тури на 10 днів у готелі 4-5* стартують від 1500 дол на двох.
Кращий курорт острова - Санья, відомий своєю фешенебельних і відносно високими цінами.

✫ Монголія
Монгольський пейзаж з горами і кіньми
Якщо відчуття «як на іншій планеті побував» для вас важливіше, ніж кількість зірок в готелі, вирушайте за пригодами в Монголію. У травні там ще прохолодно - +16 ºC днем ​​і трохи вище нуля вночі. Але ви їдете не відпочивати в тепличних умовах, а прокладати нові стежки і збирати космічні враження. Дослідити Монголію без візи можна 30 днів. Але навіть за десять ви встигнете погостювати в чумі у оленярів, побачити стародавні шаманські вівтарі, зустріти світанок в пустелі Гобі і знайти відокремлене бухту біля берегів озера Хубсугул - «Синьої перлини Монголії».
Ціни в Монголії не зіпсують відчуттів: щільно повечеряти удвох буузамі (парові пельмені з бараниною) і хушуурамі (рідня чебуреків) в місцевих кафе можна за 9-16 тисяч тугриків. 

✫ Марокко
У королівстві Марокко можна і по-королівськи спустити цілий статок, і по-бедуїнських обійтися малим. У травні двомісний номер за доступною ціною ви знімете навіть в туристичному Агадире на березі Атлантичного океану. Cитний обід на одного в закладах для місцевих коштує всього 40-60 дирхамів. А шикарно повечеряти удвох в марокканському ресторанчику можна за 160 дирхамів.
Середня температура океану в травні - +18 ºC, тому купатися тут ще холодно, а ось серфить - в самий раз. У бухті Дахла на південному заході країни вода завжди тепліше, ніж біля берегів Агадира і Ес-Сувейри. А ще місцевий серф-табір організовує сафарі-тури по Сахарі.

Наш офіс в центрі: вул. Котлярська, 18, біля готелю "Львів", заходьте за екзотикою!

Тел. 068 253 00 05 (вайбер), 063 253 00 0 5. 

Травневі свята не загорами, поїхали з нами?


Розповісти друзям::