м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Цікаві статті 06.12.2018
де недорого та цікаво зустріти новий рік?

Куди поїхати на Новий Рік - недорого?
Якщо  Вас не зацікавлять тури на Новий Рік в Європу чи у теплі краї через відносно велику вартість, то ви завжди можете відвідати гори на території України - Карпати. Відпочинок там мало чим відрізняється від європейського відпочинку. Ви також зможете навчитися кататися на лижах і сноубордах, помилуватися красотами гірських вершин і оздоровитися, вдихаючи морозне чисте повітря чи набратись сил та енергії на цілючих термальних курортах Берегово чи Косино. Однак все це обійдеться для вашого бюджету менш відчутно.
Якщо ж Ви маєте в своєму розпорядженні значну суму грошей, то можете дозволити собі замовити морський круїз. Новорічна ніч на лайнері, святкова вечеря у відкритому морі - це те, що може дозволити собі далеко не кожен, але мріють про це всі.

Наша компанія - "Поїхали з нами" у Львові рада допомогти у підборі Новорічного туру, у нас багато цікавих варіантів. А цього року ще й приємні сюрпризи для кожного, хто бронює тур на Новий Рік в нашому офісі. Детальніше читайте у розділі: спецпропозиції!

Розповісти друзям::