м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Цікаві статті 24.11.2018
чим зайнятись в рованіемі окрім візиту в резиденцію санти?
Провести вільний час активно в Рованіемі можна в комплексі "Сантаспорт". Всією сім'єю можна піти в басейн або влаштувати турнір з боулінгу. Для дітей відкрита майданчик Lappset Funpark з батутом, багаторівневим лабіринтом, гірками, прозорими трубами, драбинками і сухим басейном, а також полем для гри в футбол чи хокей з м'ячем. А в літньому сезоні на території комплексу відкривається мотузковий парк Arctic Adventure Park Huima з вісьмома трасами різного рівня складності для відвідувачів старше 4 років. На маршрутах доведеться подолати всілякі перешкоди з підвішених на висоті від 1 до 7 метрів мотузок, мереж, колод і дощок, покататися в бочці і спуститися вниз на тролів.
У гарну погоду туристам з дітьми варто піти на ігровий майданчик Angry Birds Activity Park в центрі Рованіемі. Гігантська рогатка, гірки-труби, гойдалки і ігрові містечка з фігурами і зображеннями "сердитих пташок" розташовані під відкритим небом на березі річки Кемійокі (Kemijoki). Відвідування майданчика безкоштовне.
Крита майданчик з лабіринтом, батутами та відеоіграми працює цілий рік в розважальному центрі HopLop. В цьому ж будинку знаходиться критий фристайл-парк Rollohalli з трамплінами та великий рампою Big Air ramp для катання на скейтах та байках. У центрі "Роллохаллі" також можна відпрацьовувати акробатичні стрибки на батутах з поролоновими ямами, займатися паркуром або боулдерінг.
Біля Полярного кола знаходиться "Хаскі Парк" - місце, де взимку і влітку можна покататися на собачій упряжці. У парку мешкає близько 100 сибірських хаскі, яких відвідувачам дозволяють погодувати і погладити. Тут розповідають про те, як правильно доглядати за собаками, а ще організовують короткі прогулянки і більш тривалий сафарі на санях. Мандрівникам старше 15 років вже можна самостійно управляти їздовими собаками, а після поїздки всіх чекають гарячі напої та частування в хатині.
Гірськолижний курорт Оунасваара (Ounasvaaran hiihtokeskus) розташований на однойменній сопці неподалік від центру. Схил досить невеликий, максимальна висота - 140 метрів, а найдовший спуск - 600 метрів. Проте, тут є 8 трас і 5 підйомників, сноупарк з хафпайп і стрітом, а для дітей - окремий пологий схил Werneri Park з канатним підйомником. Взимку на курорті Оунасваара можна покататися на ватрушках і бігових лижах, влітку - на велосипедах, а ще тут можна пограти в гольф - традиційний або зимовий (на снігу).
Ну що, поїхали з нами в Лапландію?
Розповісти друзям::