м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Щиро вдячні "Поїхали з нами", особливо Оксані Романків, за організацію нашого відпочинку,поради у виборі готелю у співвідношенні ціни і якості. Готель Coral sea holiday5* в Шарм-ель-шейху вразив перш за все це великою і чистою територією, привітним і працьовитим персоналом, великим аквапарком. "Поїхали з нами" Ви найкращі!!!
Орися
Дякуємо за чудову відпустку і незабутні враження від відпочинку в Туреччині, гот. Water Planet Deluxe Hotel & Aquapark 5*, все дуже сподобалось - чудова територія, ввічливий персонол, чистий готель, відмінне харчування. Оксана - Ви професіонал своєї справи!!!
Василь
Хочу висловити величезну подяку менеджеру Оксані за організацію нашого відпочинку, за хороше ставлення до клієнтів, за посмішку та за відданість своїй роботі! Відпочивали ми сім‘єю в Мармарисі в серпні 2018 року, готель Ідеал Панорама!
Надія
Дуже все сподобалось! Відпочинок на найвищому рівні) все було зручно та легко)
Антон
У вересні ми сім"єю відпочивали в Шарм ель Шейху, у готелі Charmillion club resort. Наш відпочинок був казковим. Ми одержали масу задоволень. На стільки дітям сподобався віддих, що вони не хотіли їхати додому.
Наталя
Ми відпочивали у жовтні на екзотичному острові Шрі-Ланка у готелі Anialana Pasikuda 5*. Готель розміщений доволі далеко від аеропорту, але так як це ще сезон дощів, то з вибором локації ми вгадали - дощів вдень не було взагалі, а також мало інших туристів в цей період ))
Роман
Були у Відні та Будапешті-невимовно круті міста. Варто побачити! Організацією задоволені- майже все було вчасно; готель відповідав вимогам- чиста постіль, чиста ванна кімната та нормальний сніданок...
Альона
Чудова, професійна, амбіційна команда котра завжди робить більше ніж ми очікуємо) Їздимо лише з ними, враження отримуєм задяки їм, всім радимо!
Орест
Приємно вражені відповідальністю, професіоналізмом та старанністю компанії
Марія Борщевська
Хочемо висловити подяку туристичній агенції "Поїхали з нами", а особливо Оксані Романків, за організацію нашого літнього відпочинку в Болгарії! Нам порекомендували мiсто Обзор - маленьке, акуратне, чисте,в якому проживають дуже привiтнi й щирi люди. Ми проживали у віллі "Дім Іван", і повністю нею задоволені.
Julia Novostavska
Була в турі "Тур де Франс" 26.04-06.05.2018.Дуже задоволена організацією туру,роботою менеджерів,гіда,водія.Окрема подяка менеджеру Оксані Романків за доброзичливість та уважність.Дякую за незабутні відчуття !
Inga Kirilenko
Хочу подякувати Оксані Романків за чудову організацію нашого відпочинку у Єгипті,Шарм Аль Шейх готель Charmillion Sea Life. Велика територія, гарний готель, смачна і різноманітна кухня, чудове обслуговування та привітний персонал. Пляж великий, чистий, місця вистачить для всіх))) В номері душ/ туалет, телевізор, холодильник, сейф та балкон. Море зачаровує, такої кількості різноманітних рибок я ще не бачила:) Оксаночка, дякуємо тобі!!! Отримали море задоволення і багато фотографій:)
Viktoria Momot