м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Доброго дня. Хочу додякувати вам за гарно проведену мандрівку. Все було добре. До наступних зустрічей =)
Тамара М.
Добрий день. Дуже дуже круто, дякуємо, все склалось дуже добре=)
Ольга Когайкевич
Вперше їздили в тур по Європі автобусом. Враження від побачиних країн ( Польща, Чехія, Австрія, Угорщина) незабутні. Тур обирали без нічних переїздів, тому втоми від переїзду дуже не відчували. Готелі в яких ночували 3-х зіркові, але досить комфортні + зі сніданками. Хто ще не їздив в такі тури рекомендую спробувати, це КЛАСНО
Ірина Мельник
Не вперше користувалися послугами агенції. Кожного разу тільки позитивні враження від відпочинку! Менеджери проявили високий  професіоналізм! Особлива подяка Оксані Романків за вміння підібрати саме той напрямок і тур, щоб відпочинок був найкращим! Дякую!)
РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Андрій
Нещодавно повернулась з Туреччини. Відпочивала в готелі Club Di Finica 5. Готелем дуже задоволена. Харчування чудове. + є окремий стіл з дитячим меню. Дякую дуже Оксані за чудово підібраний відпочинок для мене та моєї сім‘і! З агентством «Поїхали з нами», і Оксанкою відпочиваю вже 2 раз:) і дуже задоволена) і знаю точно, що буду ще:)))
Вікторія
Дуже дякуємо Оксані Романків, з Туристичної агенції "Поїхали з нами" (м. Львів, вул. Котлярська,18), за особливий підхід до потреб кожного клієнта, професіоналізм та вдалий відпочинок на узбережжі Середземного моря. До нових зустрічей !
Nataliya
Вперше відпочивали з сім‘єю в Туреччині (Аланія, готель Holiday Park Resort). Залишилися дуже задоволені відпочинком, готель супер (номера красиві, чисті, кожен день прибирають) харчування різноманітне і смачно, розважальні програми для дорослих і дітей протягом дня. Але головне, море поруч, тепле і чисте. Дуже вдячні турфірмі «Поїхали з нами», а особливо Оксані Романків за вдало підібраний тур і гарний відпочинок. Обов`язково буду ще звертатися.
Олеся
За допомогою Ксенії і туроператора Coral travel відпочивали в Туреччині в місті Кемер. Дуже сподобалась організація поїздки, сам готель ну і звичайно місто і море. Дякую Вам за чудово проведений час!
Zoriana
Доброго дня. Ми відпочивали в Єгипті в готелі Labranda Club. Просто незабутні враження. Готель супер, харчування дуже різноманітне! Море чисте. Все на вищому рівні, ми дуже задоволені.Дякуємо Оксані Романків за чудово підібраний відпочинок:)
Оксана
Відпочивали в Греції вперше. Хороші враження! Чудово організований супровід. Щиро дякуємо Ксенії Бабинець за чудово підібраний готель та допомогу в організації нашого відпочинку!!! До нових подорожей!
Ярослав Раточка
Відпочивали в Єгипті в готелі Royal Albatros Moderna. На території готелю є аквапарк, сім басейнів, п'ять ресторанів, спортзал. Попробували три екскурсії: 1. супер пупер (яхта, батіскаф), 2. нічне місто (музичний фонтан), 3. поїздка на квадрациклах. Набільші враження залишилися від екскурсії - незабутні відчуття від снорклінгу, дайвінгу. Мінус перенесення рейсу туди на +10 годин, назад на +1 годину і + ще 40 хвилин очікування в самому літаку. Відпочинком задоволені. Оксані велика подяка за підпір готелю. Рекомендую поїхати і отримати неймовірно приємні відчуття!!!
Lera
Замовляв екскурсійний тур в Європу. Все було супер. Дякую за гарно проведений час.
Віталій