м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
З менеджером Оксаною  (на Котлярській 11), почали спілкуватись за місцяць до початку карантину. Допомогла вибрати готель, надала багато варіантів. На жаль, так і не вийшло поїхати тоді коли було заплановано... Переносили 2 рази, а це : знову купа переписки, а потім ми змінили країну відпочинку та відповідно - готель) Все було професійно зроблено, надано відповіді на купу запитань, по-людськи заспокоювала..:) Так що справді рекомендую. Тут про Вас подбають!
Оксана
Дякую за прекрасний відпочинок в Аква Блу. Харчування супер, дуже різноманітне, прибирання щоденно, єдиний мінус маленький пляж, мало лежаків, але ми ходимо на інший, для дітей тут просто рай! Аквапарк шикарний!
Леся
Тур в Амстердамі пройшов неймовірно, дуже захоплююча і яскрава поїздка. Переїзд до готелів і на екскурсії завжди був вчасний і на вищому рівні. Керівник групи Мар'яна Крупняк провела тур дуже організовано, на високому рівні, завжди будучи на позитиві і в прекрасному настрої, залишаючи тільки найкращі емоції.
Завжди підтримуючи прекрасну атмосферу в групі. Коротко кажучи мені все дуже сподобалося дуже дякую Мар' яні і Аккорд-Тур за проведений відпочинок
Юрій
Чудово відпочили. Гід рейсу 316 Данієлян Ігор з перших хвилин подорожі нас приємно здивував своїми організаторськими здібностями кожним туристом групи знайшов спільну мову і створив чудову, емоційну атмосферу, налаштував на позитив і відпочинок. Екскурсії спланував з максимально пізнавальним ефектом
і відносно невеликим навантаженням на ноги (адже не всі юні і молоді туристи в групі). Незважаючи на щільний екскурсійний графік жоден турист не залишився голодним (що дуже важливо). Всім приділив увагу, при оглядових екскурсіях цікаво розповідав про історичні цікавинки місць де ми знаходились, наводив приклади з історії і легенд австрійців та мадярів.... Тур купували у агенції "Поїхали з нами", вул. Котлярська, дякуємо за рекомендацію гарного туру Оксані Романків.
Микола Сухоцький
Подорож була приємною. Сподобалась організація. Гід Сергій, прекрасно справився зі своїми обов'язками, дякуємо) мандрівники в автобусі трохи вредні були, але він тримався маладцом) Прекрасні країни, приємні спогади! Дякуємо!
Дмитренко Оксана
06.03.20 відвідала тур Казкова Прага. Незважаючи на 2 нічні переїзди, чудово провела час та побачила королівське місто та прекрасний курорт Карлові Вари. Гід Антон дуже сподобався. Програма виконана чітко та без неприємних вражень. Комфортабельний автобус, увічливі водії, чудові місцеві екскурсоводи.
Правда, з погодою у перший день не пощастило. Гарних поїздок та прекрасних вражень від туристів та успіхів працівникам турагенції!
Nathalie
Якісний сервіс-все розповідають,порадять від "а" до "я",приємні представники. Всього вам найкращого!!!
Анна Горінь
Добрий день.Відпочивали не одноразово з турагенцією "Поїхали з нами".Завжди допомагала обирати шикарний відпочинок ,Оксана Романків!За що,їй дуже вдячні:) В липні цього року відпочивали в Єгипті,все було як завжди супер!!!Дякуємо ,тураненції "Поїхали з нами",та Оксані Романків:)
Оксана
Відпочивали одні з перших після крантину. Туреччина дуже добре підготувалась і дотримується всіх норм. Ми були в готелі Fun&Sun Club Sapfire 5* Текірова. Всім задоволені. Тур купували перед вильотом по гарячій ціні. Дякуємо колективу турагенції за хороший відпочинок.
Люся
Друзі користувалися послугами даної агенції вже пару раз. Єгипет, Турція, були враховані всі їх побажання щодо готелю і пляжу. Також їздили в автобусний тур на Новий Рік, все на вищому рівні.  Дівчата молодці. Сміло рекомендую їх.
Сергій Вагін
Дуже дякую менеджеру Мар'яні за вдало підібраний тур в Шарм-ель-Шейх. Швидко та якісно були підібрані варіанти готелів відповідно до наших побажань. З вибором не помилились. Залишились задоволені відпочинком на всі 100%.
Alissa Adabasko
ДНЗ  ВПУ торгівлі та сфери послуг висловлює щиру подяку менеджеру турфірми"Поїхали з нами" (Мар'яна Залога)за участь у семінарі щодо соціального партнерства закладів освіти та роботодавців сфери туризму. Виступ менеджера турфірми був настільки професійним, що учасники семінару навіть просили у неї дозволу скористатися її  рекомендаціями, у подальшому,  щодо  використання їх при навчанні  учнів з професії "Агент з організації туризму".
Лідія Антонівна Дяченко
викладач