м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
Відпочивали у Белек SENSITIVE PREMIUM RESORT & SPA 5 * на початку жовтня море тепле, чисте, готель дуже сучасний, компактний,все дуже зручно. Дякуємо за класний відпочинок) Рекомендую послуги даної турагенції, а саме Оксанку. Чекаю наступної зустрічі.
Софія
Дуже дякую працівникам компанії Поїхали з нами, а саме  Кордюк Оксані за гарно організований відпочино. Для відпочинку ми обрали готель Maritim Pine Beach Resort Belek 5* Club.Сервіс на вищому рівні, номери чисті, територі озеленена, персонал привітний, а про харчування можна писати багато.
Ірина
Чудова якість обслуговування, допомогли підібрати класний готель за чудову ціну.,  весь час були на зв'язку, Дякую Оксані, ти крута, класно коли люди люблять те чим займаються. Рекомендую
Клементина
Дякуємо п.Оксано за чудовий відпочинок в м.Кушадаси (Бодрум) в готелі Ephesia Holiday Beach Club , готель хороший, харчування, розташування, море супер!!!
Орислава
Двічі користувалися послугами даного агенства. Дарувала батькам тур в Туреччину, їм дуже сподобалося. Також , їздила в автобусний тур на новий рік, залишилася задоволена, сміло рекомендую ! Окреме дякую менеджеру Мар‘яні.
Мар'яна
Вже тричі користувався послугами туроператора «Поїхали з нами» що на вул. Котлярській. Дуже задоволений, особливо,  дякую Оксані за відмінну косультацію і за швидкий зворотній зв’язок
Iurii Shostakovsky
Дуже дякую за чудову путівку в Єгипет. Відпочивали в Domina Coral. Відпочинок просто чудовий, все супер. Всім раджу)))
Марта Винник
п.Оксано, дуже дякую за рекомендацію чудового готелю Ulusoy Kemer Holiday Club HV-1. Готель дуже сподобався, зелений, затишний, хороше харчування і сервіс. Відпочинок 2020
Леонід Михайлович
Відпочивали в Болгарії готель Mida 3* Сонячний Берег. Погода супер, жара, нам дуже сподобалось, тут дійсно гарно, бюджетно, рекомендую дуже!
Марта
Дуже дякую вам пані Оксано за організацію, ми гарно відпочили, дуже сподобався старий Несебр.
Олеся
Доброго Дня. Оксанка дуже Вам дякую за неймовірно хороший відпочинок.Готель дуже хороший . Все супер. Єгипет гарний . Екскурсії цікаві нам проводили .Дуже дякую за рекомендацію і неймовірно хорошу Вашу роботу.
Ivanna
В цій компанії працюють професіонали своєї справи,підберуть тур для кожного згідно фінансовим вимогам і чого душа бажає, приємно завітати  до таких ввічливих милих дівчат і хлопців,гарно працюють і ставляться до кожного з щирістю  і  порядністю.
Відпочивали в Туречинні  , задоволені на всі 150% , підібрали тур саме такий, як хотіли, море позитиву . Рекомендую!
Олеся Самуйлова