м. Львів, вул. Котлярська 11 
 (100 м від готелю "Львів")

10:00-19:00
Понеділок-П’ятниця
11:00-15:00
Субота
logo.png
Чому обирають «Поїхали з нами»?

1) Ми знаємо, що продаємо. Менеджери мережі «Поїхали з нами!» Подорожують, в середньому, 2 рази на рік і вивчають до 20 готелів.

2) Нам довіряють. 56% клієнтів мережі - постійні клієнти і клієнти, що прийшли до нас за рекомендацією рідних і близьких людей. На даний момент нам довірили свої подорожі понад 900 000 осіб.

3) Ми на зв'язку 24 години на добу. Наш клієнт класно відпочиває, в цей час ми працюємо. Клієнт відпочиває цілодобово і навіть уві сні. У цей час наш менеджер стежить за тим, щоб ніщо не зіпсувало
враження від відпочинку. Тому, ми на зв'язку. Завжди.

4) Ми зробимо все можливе, щоб допомогти туристам, якщо вони, з вини третіх осіб, потраплять в складну ситуацію за кордоном.

5) Ми фінансово стабільні. Мережа «Поїхали з нами» - прибутковий бізнес. Ми не маємо боргів перед державою і туристичними операторами. Наші клієнти впевнені в тому, що отримають оплачений ними сервіс на 100%. Крім того, «Поїхали з нами» єдина мережа, яка може Вам запропонувати гарантію від банкоруцтва туроператора.

6) Ми контролюємо якість. Творці «Поїхали з нами" не просиджують штани в комфортних кріслах, гортаючи звіти про продажі. Вони працюють в мережі, стежать за якістю обслуговування, беруть участь у вирішенні спірних питань, «вибивають» у туроператорів кращі умови для клієнтів мережі, вболівають за бізнес, як за своє дитя.

7) Гарантія кращої ціни. Ми пропонуємо тури по «чесною ціною», без додаткових націнок і прихованих платежів. Якщо Вам запропонували дешевше, значить залишать без гарантій. Безкоштовного сервісу не буває.

8) Ми завжди ближче до клієнта. У туристів по всій території України є можливість відвідати офіси «Поїхали з нами» в безпосередній близькості до свого дому. Наш менеджер готовий зробити крок назустріч клієнту і зустрінеться з Вами в зручному для Вас місці.

9) Ми слідуємо інновацій. Кожен крок нашого туриста до першокласного відпочинку підтримується сучасною автоматизованою системою, яка виключає системні помилки і зволікання в оформленні документів. Ми освоюємо все нове, що може бути цікаво для нашого клієнта.

10) Основна наша цінність - це наші клієнти!!!